Переваги реєстрації компанії в Естонії

При реєстрації естонської компанії, ви отримуєте стабільний і надійний бізнес. Крім компанії, податкова ставка на нерозподілений прибуток знижується до 0%. Це є одним з головних переваг, яке приваблює все більше і більше інвесторів. Так як офіційна валюта в Естонії євро, власники компанії можуть без ризику і посередників працювати з європейськими партнерами без залучення сторонньої допомоги.

ТОВ в Естонії (OU) найпоширеніша форма. При реєстрації даної компанії, можливість не формувати основний капітал, не звільняє від зобов’язання задекларувати його. Розмір капіталу повинен становити не менше ніж 2500 євро і протягом трьох років, засновники повинні його сформувати.

Якщо на компанію накладено боргові зобов’язання, то засновники не ризикують особистим майном, тільки майном своєї Естонської компанії. Це також є плюсом і привертає Європейських інвесторів.При реєстрації компанії в Естонії немає конкретних умов до кількості засновників. Дивіденди компанії не можуть бути розділені між засновниками.

Найпривабливішим пунктом є оподаткування:

  1. Якщо дивіденди не розподіляються між членами правління, то компанія не платить податок на прибуток. Так само, від сплати податку на дивіденди, звільняються і засновники.
  2. За запитом, компанія може отримати ПДВ статус. Умовою для цього є оборот за останній рік більш ніж 16 000 євро. При отриманні статусу, ставка 0% для роботи по ЄС і відсутність ПДВ при роботі за межами ЄС.
  3. Відсутність подвійного оподаткування більш ніж з 50 країнами

Для реєстрації компанії в Естонії, Вам потрібно:

  • Копія документів директора і засновника компанії
  • Вказати діяльність компанії
  • Вказати найменування компанії (бажано кілька варіантів, у разі, якщо деякі вже використовуються або не підходять)
  • Контактні дані директорів та бенефіціарів.

Крім реєстрації компанії, наша фірма, допоможе придбати вже готову зареєстровану компанію в Естонії з внесеним статутним капіталом. При придбанні готової компанії, Ви в праві вносити будь-які зміни в її назву, капітал і в інші пункти.