Супровід кримінальних справ

Якщо вас підозрюють у вчиненні злочину або ви стали потерпілим, то 80% успішного розгляду справи залежать від дій вашого кваліфікованого адвоката.

Наші адвокати надають послуги з комплексного юридичного супроводу кримінальних проваджень, а також з участі в певних процесуальних діях:

ПІДОЗРЮВАНИМ:

  • супровід кримінального провадження на стадії слідства;
  • представлення інтересів в суді;
  • скасування арешту та повернення вилученого майна;
  • участь, захист інтересів під час допиту;
  • інше.

СУПРОВІД КРИМІНАЛЬНИХ СПРАВ

ПОТЕРПІЛИМ:

  • складання та подача заяв про кримінальні злочини;
  • супровід руху заяви від подачі до початку кримінального провадження;
  • супровід (участь) в проведенні слідчих дій;
  • подача в інтересах потерпілого клопотань до судів для забезпечення активізації досудового розслідування правоохоронними органами (накладення арешту, доступ до речей і документів та тп.);
  • представлення інтересів в суді.

СУПРОВІД КРИМІНАЛЬНИХ СПРАВ

Юридична компанія “Фарватер права” також надає: послуги з відшукання доказів у кримінальних провадженнях, супроводжує проведення окремих видів експертиз, дотримуючись адвокатської таємниці, покладаючись на аналогію права Європейського суду з прав людини.

Наші адвокати, юристи-консультанти готові відповісти на всі Ваші запитання та надати Вам експрес-консультацію по телефону!

ПИТАННЯ / ВІДПОВІДЬ:

Що робити у випадку коли вас затримали працівники правоохоронних органів?
У випадках затримання працівниками правоохоронного органу (поліції, прокуратури, СБУ тощо) перш за все необхідно дізнатись від останніх причину вказаної дії та до якого органу вас планують доставляти, за якою адресою він знаходиться.

Після отримання чи не отримання вказаної вище інформації, необхідно повідомити працівників правоохоронного органу про те, що ви бажаєте користуватись правовою допомогою адвоката. Вказане право гарантовано вам статтею 53 Конституції України, яка передбачає, що кожен має право на правову допомогу. У випадках, передбачених законом, ця допомога надається безоплатно. Кожен є вільним у виборі захисника своїх прав. Для забезпечення права на захист від обвинувачення та надання правової допомоги при вирішенні справ у судах та інших державних органах в Україні діє адвокатура.

Ми радимо нашим Клієнтам до прибуття адвоката не давати будь – яких свідчень працівникам правоохоронного органу та не підписувати жодних документів.

Якщо вас затримали працівники правоохоронного органу чи ви маєте занепокоєння, що вказана дія буде здійснена щодо вас та ваших знайомих, радимо зв’язатись із нашими адвокатами для отримання відповідної консультації та захисту ваших прав.

Чи потрібен адвокат свідку?
Свідком може бути кожна особа, якій відомі будь-які обставини, що стосуються справи (кримінальної, цивільної, господарської тощо).

Згідно чинних норм Конституції України, Законів та підзаконних актів кожна людина має право на правову допомогу, для забезпечення якої існує адвокатура.

Ми радимо, якщо вас викликають для проведення будь – яких процесуальних дій як свідка, користуватись передбаченим Конституцією правом на адвоката, бо саме адвокат, знаючи юридичні процесуальні тонкощі законодавства зможе кваліфіковано та у повному обсязі захистити ваші права, які можуть бути порушені працівниками правоохоронних органів, представниками державних органів тощо.

Не забувайте, що згідно статті 68 Конституції України незнання законів не звільняє від юридичної відповідальності.

Наші адвокати здійснюють юридичний захист свідків під час допитів, обшуків, затримання та інших дій, з переліком яких ви можете ознайомитись за посиланням (захист у кримінальних провадженнях). 

Що таке договір про надання правової допомоги?
Договір про надання правової допомоги – домовленість, за якою адвокат здійснює захист, представництво або надає інші види правової допомоги Клієнту, а Клієнт зобов’язується оплатити надання правової допомоги.

Саме після підписання даного договору Клієнтом та адвокатом, останній має юридичні права здійснювати надання правової допомоги Клієнту та представляти його інтереси в органах державної влади, правоохоронних органах, судах тощо.

В яких випадках потрібно звернутися за допомогою до кримінального адвоката?

Якщо щодо вас вчинили злочин чи вас підозрюють правоохоронні органи у скоєнні злочину, передбаченого Кримінальним кодексом України, або ви є свідком ми радимо, перед відвідуванням правоохоронного органу отримати кваліфіковану консультацію від наших адвокатів.

Нерідко, через недостатній рівень юридичної обізнаності наших Клієнтів, останні до підписання з адвокатами договору про надання правової допомоги, самостійно приймали участь у процесуальних діях у кримінальному провадженні (надавали покази, подавали заяви про вчинення злочину, не викликали адвоката під час обшуку їх майна тощо), що призводило до порушення їх процесуальних прав слідчими правоохоронних органів та як наслідок: заяви про вчинення злочину не розглядались слідчими, свідків звинувачували у не вчинених злочинах, незаконно вилучалось майно тощо.

Наші адвокати можуть надати вам кваліфіковану юридичну консультацію та здійснювати юридичний супровід кримінального провадження, про що більш детально ви можете ознайомитись за посиланням (захист у кримінальних провадженнях).

Як знайти професійного адвоката?
У зв’язку із запровадженням виключного представництва особи у правоохоронних органах, судах та інших державних установах адвокатом, знайти кваліфікованого адвоката у певній галузі права стає більш складніше.

Команда наших адвокатів має великий досвід роботи у галузі кримінального та цивільного законодавства, а також захисту прав суб’єктів господарської діяльності у відносинах з контролюючими органами.

Наші адвокати постійно проходять курси з підвищення кваліфікації з найголовнішою метою:  зробити юридичну допомогу наших Клієнтів більш якісною та дієвою.

Для того, щоб впевнитись у професійності адвоката єдиним дієвим способом є особисте спілкування з останнім під час надання юридичної консультації.

Записатись на юридичну консультацію ви можете за номером +38093–340–3000 чи використовуючи форму зворотного зв’язку.  

Що таке юридична консультація?
Юридична консультація є окремою роботою адвоката, яка полягає у ознайомленні та аналізу ситуації Клієнта і відповідне надання рекомендацій щодо найкращого її вирішення.

Надання загальної консультації нашими адвокатами здійснюється безкоштовно.

До загальної консультації відноситься надання рекомендацій без детального аналізу ситуації Клієнта та посилання на нормативно – правові акти.

Записатись на юридичну консультацію ви можете за номером +38093–340–3000 чи використовуючи форму зворотного зв’язку.  

Як діяти у разі скоєння злочину що до вас?
Якщо щодо вас вчинено злочин першою вашою дією повинно бути звернення із відповідною заявою до правоохоронного органу (викликати поліцію за номером 102 чи звернутись безпосередньо до відділу поліції, прокуратури, СБУ тощо). Однак, нажаль, як свідчить практика співробітники правоохоронного органу не завжди приймають вказану заяву про вчинення злочину, посилаючись на те, що вказані злочини розслідують інші правоохоронні органи; у вказаних діях немає складу злочину тощо, а якщо навіть приймають, то фактично не проводять досудового розслідування.

З метою уникнення цих бюрократичних та негативних факторів ми радимо перед зверненням до правоохоронного органу проконсультуватись у наших адвокатів та скористатись нашими послугами з юридичного супроводження потерпілих у кримінальних провадженнях.

Наші адвокати можуть надати правову допомогу, як на першій стадії досудового слідства (складання заяви згідно вимог законодавства, представництво у органах слідства, суді тощо) так і у комплексі: від складання та подачі заяви до правоохоронного органу до представництва вас у статусі потерпілого у суді, отримання вироку щодо злочинця та компенсації вам шкоди, завданої незаконними діями правопорушника.

Записатись на юридичну консультацію ви можете за номером +38093–340–3000 чи використовуючи форму зворотного зв’язку.